img img

Bursa Demir Çatı

Demir çatı yapının var olan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşididir.

DEVAMI
img img

Bursa Çatı İzolasyon

Gökdemir çatı yapım firması çatı ustası ve profesyonel çatı ustasına bağlı ekibi ile garantili ve güvenilir çatılar yapmaktadır.Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yapmak veya yaptırmak gerekir.

DEVAMI
img img

Bursa Bambu Ev

Doğal yapılar denilince de akla ilk Bungo Evler, Ahşap Evler veya Kütük Evler kavramı gelir. Özü itibariyle hepsi tamamen ahşap olup Bungalov evler biraz daha fazla tercih edilebilir yapılardır.

DEVAMI
img img

Bursa Ahşap Çatı

Ahşap Çatılar, konut mülkleri için gerçek bir klasik çatı kaplama ürünüdür ve belki de piyasadaki diğer tüm seçeneklerden estetik olarak en hoş olanıdır. Asfalt ve çelik gibi malzemeler düşünebilirsiniz, ancak bu bir ahşap yapıdan çok güzel bir çatı kaplama malzemesidir.

DEVAMI
img img

Bursa Çatı Aktarma

Çatı Aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Gökdemir çatı yapım firması çatı ustası ve profesyonel çatı ustasına bağlı ekibi ile garantili ve güvenilir çatılar yapmaktadır.

DEVAMI
img img

Bursa Çatı Sökme

Çelik konstrüksiyon olarak tabir edilen çelik çatı, uzay çatı, çatı makası sökümleri uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Fabrikaların taşınması, kapanması gibi durumlarda çelik konstrüksiyon yapı sistemleri ile inşa edilen fabrika, depo, antrepo, spor salonları, statlar, spor kompleksleri, hangar ve diğer yapıların sökümü için güvenle bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DEVAMI
img img

Bursa Çatı Ustası

Çatı ustası evinizin iş yerinizin çalışma ve yaşam alanlarınızın güneş yağmur kar daha doğrusu tüm hava koşullarının olumsuz etkilerinden korunmak için üst kısmını oluşturan yapılar yani çatılarınızın tamiri onarımı bakımı izolasyonu yapılması için alanında uzmanlardan oluşan ustalık gerektiren iş kolu ve bu iş kolunu yerine getirenlere ise çatı ustası denir. Çatı uygulama ustası çatı tamir ustası çatı yapım ustası çatı aktarma ustası olarakta bilinir.

DEVAMI

Çatı işlerinde kaliteli hizmet için bize ulaşın

Kırcaali Mh. 9. Özen Sk. Tuğcu 2 Plaza Sit. No:1/311 Osmangazi/BURSA
Copyright © 2021 Gökdemir Çatı Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Bursa Web Tasarım: Ajans Bulut
0224 272 3800
0543 373 5008